Formy Buu
Dodane przez Xelero dnia Sierpień 05 2007 18:55:53
Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Fat Buu- nie jest to pierwsza i podstawowa forma Buu, ale ją jako pierwszą można bylo zobaczyć w DBZ. Jest to forma, w którą przeobraził się Buu po wchłonięciu Dai Kaioshina dlatego stał się łagodny, walczył tylko w ostateczności. Jego moc zmalała, ponieważ wchłonął boga, który emanował dobrą energią.Tak naprawdę to pierwszą formą Buu jest Kid Buu .

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Evil Buu- jest to forma, a w zasadzie drugi majin Buu.Jest on poprostu całym złem, które posiadał w sobie Fat Buu (Fat Buu stał się przyjacielem Herkulesa i po jego śmierci zdenerwował się i tak to się stało).Jest on chudszy i nieco silniejszy od Fat Buu, który stał się dobry.Evil Buu pokonał grubego i wchłonął go zamieniając go w cukierka.

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Super Buu- Forma dość podobna do Evil tylko że bez górnej części stroju i bardziej napakowana.Super Buu powstał z Evil Buu który wchłonął/zjadł Fat Buu. Trzeba także zauważyć,że był spokojny bo dał Piccolo się oprowadzić po pałacu w czasie kiedy Trunks i Goten trenują w Room of Spirit&Time.Super Buu pochłania każdego kto był w pałacu Wszechmogącego prócz Dendiego i Piccolo.

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Super (Gotenks) Buu-Ta forma powstała gdy Super Buu wchłania Gotenksa i Piccolo. W tej formie jest bardzo silny,a wyglądem niewile różni się od poprzedniej formy prócz tego że ma na sobie uniform Gotenks'a,pojawił się nos,wydłużyło się tesz to coś co miał na głowie no i uległ zmienie tez uśmiech. Wzrasta jeż siła.

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Super Piccolo Buu- Zdecydowanie najsłabsza forma Buu od kiedy wchłonął Fat Buu w postaci Evil Buu.Ta forma powstała gdy rozpadła się fuzja Gotenksa i przewodnią siłą stał się Piccolo. Wygląd nie uległ zmianom w stosunku do Super Gotenks Buu prócz tego że teraz miał na sobie uniform Piccolo i drastycznie spadł poziom mocy.

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Ultimata Buu-Bez wątpienia najpotężniejsza forma Buu.W tej formie wygląd ulega znacznym zmianom.Dokładnie widzimy częsci głowy Buu w przeciwieństwie do poprzednich form,posiada także uniform Gohana.Siła drastycznie wzrasta. Buu staje się o wiele szybszy i w tej formie walczy z Vegetto,który był silniejszy. Gdy wypluł Goku i Vegete po fuzji poczuł się zagrożony i zmienił się w następną forme.

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-08-05
Kid Buu-Po uwolnieniu przez Goku i Vegete z wszystkimi przyjaciółmi wchłoniętymi przez Buu demon ulega kolejnej transformcji.Kid Buu jest to pierwotna forma z czasów Bibidiego zanim demon wchłonął Dai Kaioshin'a.Kid Buu nie zna litości i sprawia naszym bohaterom wiele problemów.Z wyglądu stał się mniejszy,zniknęła górna część stroju,kita na głowie tesh zmalała i stracił nos.Został pokonany przez Goku Genki Gamą.